Mobil Satın Alma Rehberi

Binance Hesabı Açma

Helal Coin dünyanın en güvenilir ve en büyük kripto para platformu Binance ile çalışır. Helal Coininizi almak için bir Binance hesabına ihtiyacınız var. Hala bir Binance hesabınız yoksa https://www.binance.com/tr/support/faq/115003764911 linkindeki adımları takip ederek kolayca ücretsiz bir hesap oluşturabilirsiniz.

Binance Coin Alma

Üyeliğinizi tamamladıktan sonra ana sayfanızda bulunan şimdi satın al butonuna tıklayın.

Kripto al başlığının altında satın alacağınız kripto para birimi olarak BNB seçin. Kredi kartı bilgilerinizi girerek kolayca ve güvenli ödeme yapın.

Trust Wallet Kurma

En fazla kullanıcıya sahip kripto para cüzdanı olan Trust Wallet’ı Android için buradan İOS için buradan indirebilirsiniz.

Cüzdan Açma

1) Uygulamaya girdiğinizde karşınıza çıkan sayfadan “Yeni Bir Cüzdan Oluştur” butonuna tıklayıp adımları takip ederek cüzdanınızı oluşturun.

Helal Coini Cüzdana Tanımlama

2) Sağ üst köşedeki ikona tıklayın.

3) “Tokenleri Ara” kısmına Helal Coin sözleşme adresini yapıştırın ve Helal Coin cüzdanınızı etkinleştirin.

Ücret Transferi

4) Son olarak cüzdanınızdan “Gönder” butonuna basıp adres kısmına aşağıdaki kopyala butonuna bastığınızda kopyalanan numarayı yapıştırın. “Miktar” kısmına göndermek istediğiniz BNB miktarını girin.

Satın almak istediğiniz Helal Coin miktarına göre göndermeniz gereken BNB miktarını hesaplamak için hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz. Almak istediğiniz Helal Coin miktarını girip Hesapla butonuna basmanız yeterli.


Helal Coin almak işte bu kadar kolay. BNB gönderiminizin ardından Helal Coinleriniz en geç 24 saat içinde hesabınıza gelecektir. Helal Coin ailesi olarak satın almış olduğunuz Helal Coinleriniz hayırlı olsun diyoruz. Satın alma ile ilgili her türlü sorunuz için ana sayfamızdaki bize ulaşın kısmından veya sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaşabilirsiniz.