Helal Coin Satın Alma Rehberi

Helal Coin Satış Planı

Önümüzdeki 3 ay boyunca Helal Coin fiyatlandırması aşağıdaki gibi olacaktır. Helal Coininizle bu sürenin sonunda işlem yapmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca 3 ay boyunca kampanyalar ve özel teklifler sizi bekliyor.

Akıllı Telefonlar İçin

Akıllı telefonunuzdan Helal Coin sahibi olmak için “Mobil Satın Alma Rehberi“ni takip edin.

Binance Hesabı Açma

Helal Coin dünyanın en güvenilir ve en büyük kripto para platformu Binance ile çalışır. Helal Coininizi almak için bir Binance hesabına ihtiyacınız var. Hala bir Binance hesabınız yoksa https://www.binance.com/tr/support/faq/115003764911 linkindeki adımları takip ederek kolayca ücretsiz bir hesap oluşturabilirsiniz.

Binance Coin Alma

Üyeliğinizi tamamladıktan sonra ana sayfanızda bulunan şimdi satın al butonuna tıklayın.

Kripto al başlığının altında satın alacağınız kripto para birimi olarak BNB seçin. Kredi kartı bilgilerinizi girerek kolayca ve güvenli ödeme yapın.

Kripto Para Cüzdanı Oluşturma

Satın almış olduğununuz kripto paraları saklamak için bir kripto para cüzdanına ihtiyacınız olacak. Bunun için BNB ve Helal Coin ile tamamen uyumlu güvenli ve ücretsiz olan Binance’in kendi kripto para cüzdanı Binance Chain Wallet’ı öneriyoruz. https://chrome.google.com/webstore/detail/binance-chain-wallet/fhbohimaelbohpjbbldcngcnapndodjp?hl=tr linkinden ulaşabilirsiniz. Cüzdanınızı açmak için:

Cüzdanımızı açtık. Şimdi Helal Coini cüzdana tanımlamak var. Cüzdanınızı açtığınızda en alttaki “+” sembolüne basmanız gerekiyor.

Sağ üst bölümdeki “Custom Asset” yazısına tıklayıp Helal Coin sözleşme adresini yapıştırın.

Ücret Transferi

Son olarak cüzdanınızdan “Gönder” butonuna basıp adres kısmına aşağıdaki kopyala butonuna bastığınızda kopyalanan numarayı yapıştırın. “Amount” kısmına göndermek istediğiniz BNB miktarını girin.

—–

Satın almak istediğiniz Helal Coin miktarına göre göndermeniz gereken BNB miktarını hesaplamak için hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz. Almak istediğiniz Helal Coin miktarını girip Hesapla butonuna basmanız yeterli.


Helal Coin almak işte bu kadar kolay. BNB gönderiminizin ardından Helal Coinleriniz en geç 24 saat içinde hesabınıza gelecektir. Helal Coin ailesi olarak satın almış olduğunuz Helal Coinleriniz hayırlı olsun diyoruz. Satın alma ile ilgili her türlü sorunuz için ana sayfamızdaki bize ulaşın kısmından veya sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaşabilirsiniz.